Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Turkish Fan Page

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokio Hotel'den Güzel Bir Röportaj

YazarMesaj
gizem-avril
Admin

Tokio Hotel'den Güzel Bir Röportaj Empty
MesajKonu: Tokio Hotel'den Güzel Bir Röportaj   Tokio Hotel'den Güzel Bir Röportaj EmptyCuma Şub. 15, 2008 12:00 pm

Belçika Dergisi Gimik'ten Bir Röportaj
Çeviri=MissMurder eseri xD
Kırmızı Yorumlar Benimm
İyi Okumalar =))

Adam : "Sizin sıradaki Belçika Forest National'daki konserinizin biletleri sadece 48 saat sonra tükendi . Bunu beklemiyor muydunuz?Böyle bir hızı? (Siz Türkiye'ye gelin hızı görün hıh x))

Bill :Hayır,hiç beklemiyorduk. O gün çok eğlendik ve güldük (geçen konser herhalde) ama hiç bu kadar büyük bir hıza sahip oldugumuzu düşünemiyorduk..ve biletlerin bu kadar çabuk biteceğini de ! Ve diliyoruzki yine fanlarımızın sevgisi gelecekte daha da yükselecek(Emin olabilirsin )
Adam: Belçika'daki geçmiş 14/10/07 konserinizden ne gibi hatıralar hatırlıyorsunuz ?

Tom :O konser en güzel konserlerimizden birisiydi!O gece herşey mükemmeldi : Fanlar,şovumuz,sahne,ses..çok güzel ve çok iyi bir hatıra.Umuyoruz ki o akşam orda olanlarda aynı fikirdedir.

Adam : Sahneye çıkmadan önce kendinizi nasıl hissediyordunuz ? Stresli miydiniz?

Tom : Bir konser öncesi her zaman stresliyiz!Ve sonrasında konserin mükemmel geçmesi bizi çok mutlu ediyor!

Adam : Yeni yılı nasıl kutladınız?

Bill : Ailemizle ve arkadaşlarımızla bir parti yaptık.Bu sene o kadar çok gezdik ki(ülkeden ülkeye tabi çocuk yoruldu x D) yakınlarımızla olmak onlarla yeni yılımızı geçirmek çok iyi geldi.Yolda giderken çok özlüyoruz.(Burayı anlamadım ama neyse xS)

Adam : Bu sene sevgililer gününü kutlayacak mısınız ?
Tom : Sevigilimiz yok ki (Ben olabilirim xD) Hem kutlasaydık biraz salak yerine konmaz mıydık ?!

Rock'n'Roll birini nasıl tarif edersiniz ?

Bill : Bence bağımsız biri, kendine güvenen biri , ve başkalarının onun üzerinde ne dediklerini umursamayan biri.

Adam endinizi 10 yıl sonra nerde görüyorsunuz ? Solo kariyer yapmayı düşünuyor musunuz ? (haydaaaaa yeter bu solo zımbırtısı )

Bill : şimdiki yaptığıma devam etmek istiyorum. Bu grupta olmak, sahneye çıkmak ve sevdiğim müziği yapmaya devam etmek.

Adam : Size sorulmamasi gereken soru ne ?

Bill : Deminki soru (Yürü Bill xDD koptum burda xD)

TokioHotelFanTr'de var çünkü oraya ben koydum xD
https://avril-rock.yetkin-forum.com

Tokio Hotel'den Güzel Bir Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ToTP Nr. 2007-Tokio Hotel