Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Turkish Fan Page

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Romantik Rocker

YazarMesaj
gizem-avril
Admin

Romantik Rocker Empty
MesajKonu: Romantik Rocker   Romantik Rocker EmptyCuma Şub. 15, 2008 9:13 am

- Erkeklerle aran nasıl?
Söz konusu aşk olduğunda, çok utangacım. Ergenlik döneminde, erkeklerle rahatça konuşamazdım, yanlarında sesim soluğum çıkmazdı. Bakmayın şu sıralar herkezin sesimi çok iyi bildiğine! O zamanlar sesimi bilen erkek sayısı azdı. Üstelik hoşlandığım çocuğun yanında hep kızarırdım.
- Peki ergenlik döneminde nasıl bir aşıktın?
Tamamen duygusal! Şunu açık yüreklilikle söleyebilirim ki, kalbim çok kez kırıldı. Bir ilişkinin bitmesi, benim dünyamın sonu anlamına geliyordu o zamanlar. Lisedeyken, çıktığım erkeğin, hayatımın aşkı olduğunu sanıyordıum.
- Bir erkekte ne arasın?
Sert biri gibi görünebilirim, ama itiraf ediyorum, inanılmaz romantiğim. Bu yüzden, karşımdaki uçlarda bir tip bile olsa, içten içe duygusal ve anlayışlı olmalı. Bana aşırı ilgi gösterilmesinden çok hoşlanıyorum; örneğin, bana her zaman sarılmalı. Günübirlik ilişkiler hiçbir zaman bana göre olmadı. Ben, derin ilişkileri seviyorum. Erkeklerin kızlara saygıyla yaklaşmasıda benim için çok önemli. Her zaman için, bayanlar önden, baylar arkadan.
- Ohalde, eşin Deryck, bu anlattıklarının bir sentezi olmalı...
Kesinlikle! Zaten böyle olmasa, onunla evlenmezdim. Örneğin arabanın kapısını hiçbir zaman bana açtırmaz.
- Şu ana kadar yaşadığın en acıklı aşk hikayeni anlatır mısın?
Kesinlikle! 15 yaşımdaydım ve onu çok seviyordum. ama bana karşı ilgisizdi. Onun kız arkadaşıydım, ama o bana bunu hiç hissettirmiyordu. Eğer bana sarılıyorsa, bunu sadece kız arkadaşı olduğum için, öylesine, hissizce yapıyordu. Ve birgün ortada hiçbir sebeb yokken beni terk etti. Üstesinden gelmek için çok çabaladım. Onun için milyonlarca şarkı yapmıştım.

Kaynak: Blue Jean Weekend Dergisi
https://avril-rock.yetkin-forum.com

Romantik Rocker
1 sayfadaki 1 sayfası